WordPress

Troskliwa opieka nad stroną sklepem platformą blogiem

Chcesz w pełni wykorzystać potencjał strony internetowej do spełnienia Twoich celów, a jednocześnie skoncentrować się na rozwoju biznesu, a nie na technicznych szczegółach?

Jesteś we właściwym miejscu!

Pakiety

Dobierz ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i funkcji Twojej strony internetowej. 

Pakiet SIMPLY pro

Wybierz, jeśli masz
blog i/lub wizytówkę firmową
na WordPressie.

Twoja strona jest prosto zbudowana, z kilkoma zakładkami i formularzem kontaktowym. Może zawierać blog – artykuły z komentarzami i społecznością wokół Twojej marki.

2870 zł

netto/rok

Dwa miesiące gratis! 2870 zł zamiast 3444 zł i brak opłaty aktywacyjnej.

Opieka

Hosting

Pakiet SIMPLY business

Wybierz, jeśli masz
sklep internetowy i/lub platformę kursową
na WordPressie.

Sprzedajesz online produkty fizyczne, wirtualne lub usługi, korzystając z operatorów płatności i wysyłek. W ramach platformy kursowej udostępniasz webinary, e-booki czy kursy.

5490 zł

netto/rok

Dwa miesiące gratis! 5490 zł zamiast 6588 zł i brak opłaty aktywacyjnej.

Opieka

Hosting

Dostępne opcje płatności: szybkie płatności bankowe, BLIK, karty kredytowe, raty. Możliwa jest płatność ratalna, realizowana przez operatorów płatności tPay lub PayU. Przyznanie rat i ich obsługa są w całości zależne od danego operatora.

Jak przebiega proces opieki nad stroną internetową od zgłoszenia do nas po stałą konserwację?

Krok 1. Wypełnienie formularza

Wypełniasz formularz zgłoszeniowy, dzięki któremu możemy lepiej poznać Ciebie i Twoje potrzeby oraz podjąć decyzję o współpracy. 

Krok 1. Wypełnienie formularza

Krok 2. Formalności

Przesyłamy Ci do zaakceptowania i podpisania umowę o zachowaniu poufności oraz umowę powierzenia przetwarzania danych osobowych, a także fakturę. Po dopełnieniu formalności rozpoczynamy opiekę.

Krok 2. Formalności

Krok 3. Przekazanie danych dostępowych

Przekazujemy Ci informację o niezbędnych nam danych dostępowych do hostingu, domeny i Twojej panelu WordPressa oraz w jaki sposób możesz je nam bezpiecznie przekazać. Weryfikujemy otrzymane dane.

Krok 3. Przekazanie danych dostępowych

Krok 4. Audyt techniczny działania strony przed przenosinami

Wykonujemy audyt Twojej strony (szybkość działania, stan oprogramowania – WordPress, wtyczki, motyw), aby móc porównać i przedstawić Ci różnice po przenosinach.

Krok 4. Audyt techniczny działania strony przed przenosinami

Krok 5. Przenosiny i aktualizacje oprogramowania

Przenosimy Twoją stronę, skrzynki mailowe. Wszystko zabezpieczamy i przekazujemy Ci dane dostępowe. Procedura przenosin to trzy etapy:
1) przenosiny strony na witrynę testową na naszym serwerze,
2) aktualizacja oprogramowania (WordPress, wtyczki, motyw), ewentualne wdrożenie zmian wynikłych z audytu, weryfikacja poprawności działania,
3) uruchomienie strony pod docelowym adresem.

Krok 5. Przenosiny i aktualizacje oprogramowania

Krok 6. Audyt po przenosinach

Wykonujemy ponowny audyt szybkości Twojej strony. Następnie przedstawiamy Ci wynik porównania.

Krok 6. Audyt po przenosinach

Krok 7. Ustawienie składników opieki

Konfigurujemy kopie zapasowe, monitoring strony, codzienne zrzuty ekranów, testowanie funkcji specjalnych, aktualizacje oprogramowania.

Krok 7. Ustawienie składników opieki

Krok 8. Dołączenie Cię do narzędzi, z których korzystamy

Zapraszamy Cię do dołączenia do narzędzi, z których korzystamy, aby sprawnie organizować pracę i komunikować się: Google Drive (do przekazywania plików). Asana (do zlecania i monitorowania zadań), Slack (do bieżącej komunikacji między Tobą, Twoim i naszym zespołem).

Krok 8. Dołączenie Cię do narzędzi, z których korzystamy

Codziennie. Stała opieka

Codziennie, 24/7/365, dbamy o Twoją stronę, o Twój sklep, blog, czy platformę kursową. Monitorujemy jej dostępność, szybkość działania, poprawność wykonywanych kopii zapasowych, aktualizujemy ją na bieżąco i dbamy o bezpieczeństwo. Wykonujemy zlecone przez Ciebie zmiany. Doradzamy i wspieramy.

Codziennie. Stała opieka

Zaufali nam

Dołącz do ponad 120 zadowolonych Klientek i Klientów.

Zobacz, co mówią o współpracy z nami

Od kiedy im zaufałam, wiem, że moja strona jest w dobrych rękach i że wszystko działa jak należy! Zdecydowanie polecam!!!

Katarzyna Pęk

Lolobaby

Wspaniali, pomocni, kompetentni, ogarnięci, pomysłowi, skuteczni ludzie!

Przemek Staroń

Szkoła Staronia

Można przyjść z każdym problemem, a oni wyjaśnią, naprawią.

Krystyna Durys

Dołącz do nich!

Z kim będziesz współpracować?

SIMPLY yourself założyli Asia i Miłosz Ryćko-Bożeńscy, małżeństwo dwojga geeków, którzy kochają Internet, mają oboje po 20+ lat doświadczenia w branży IT, marketingu i grafiki.

Nasz zespół to osoby, które łączą wspólne wartości i podejście do działania, nie mówiąc o miłości do kotów 🐈‍⬛ i pierogów. 🥟

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Dane kontaktowe

Podstawowe dane, które pozwolą nam na dalszy kontakt z Tobą.

Twoja marka i jej aktualne potrzeby

Poniżej zadajemy Ci kilka pytań, dzięki którym lepiej zrozumiemy, w jakim miejscu jesteś obecnie ze swoją marką i jak możemy Ci z nią pomóc.

Twój ekosystem

Chcemy dobrze Cię poznać, zrozumieć, Twoja marka funkcjonuje w Internecie, dlatego prosimy o linki do strony i mediów społecznościowych.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie Polityka prywatności oraz Regulamin serwisu Google.
Masz pytania?

FAQ

Ciągłość działania Twojej strony internetowej, obok jej szybkości działania i bezpieczeństwa, są dla nas najważniejsze.

Piękno chińskiej medycyny polega na tym, że obejmuje ona całokształt życia człowieka. Jeszcze około stu lat temu, Chińczycy wyznawali zasadę, aby płacić lekarzom za to, że utrzymują swoich pacjentów w zdrowiu.

Celem każdej terapii była kompleksowa troska o cały organizm, a nie doraźne leczenie pojedynczych dysfunkcji.

Tak samo troszczymy się o Twoją stronę.

Roboczogodziny możesz przeznaczyć na dowolne prace w ramach Twojej strony internetowej. Mogą to być na przykład: zmiana wyglądu, dodanie lub modyfikacja funkcji, wstawienie treści, produktów na stronę, konsultacje w sprawie rozwoju Twojej witryny, dodatkowa analiza statystyk i inne.

Migrację Twojej strony internetowej i poczty bierzemy w całości na siebie i wykonujemy ją w ciągu 48 godzin (w dni robocze) od momentu przekazania nam przez Ciebie danych dostępowych. Informację o tym, jakie dane są potrzebne i w jaki sposób bezpiecznie je nam przekazać otrzymasz po złożeniu zamówienia.

Twoje usługi będą działały cały czas. Skonstruowaliśmy nasze procedury w taki sposób, by Twój biznes działał bez przerw.

Tak! Zachęcamy do tego, abyś nam powiedział(a), kiedy będziesz miał(a) większy ruch, bo prowadzisz kampanię reklamową czy też publikujesz efekt istotnej dla Ciebie współpracy na blogu.

Przykładamy bardzo dużą wagę do bezpieczeństwa powierzonym nam stron. Nasze serwery aktywnie korzystają z mechanizmów przeciwko wirusom, malware spamowi oraz atakom crackerskim. Na bieżąco analizujemy pojawiające się zagrożenia i im przeciwdziałamy.

Znamy powiedzenie „nigdy nie ufaj kopiom zapasowym hostingu”, dlatego oprócz ich wykonywania zgodnie z metodą 3-2-1 (przechowujemy kopie zapasowe w trzech lokacjach, z czego dwie są poza głównym serwerem, a jedna jest przechowywana dodatkowo offline) weryfikujemy wykonane kopie zapasowe, aby sprawdzić, czy są wykonywane skutecznie i pozwalają na odtworzenie Twoich danych.

Wykorzystujemy narzędzia, które powstały na terenie Unii Europejskiej, korzystamy z serwerów znajdujących się na jej terenie. 

Do wszystkich usług możesz się logować, samodzielnie nimi zarządzać, modyfikować. Transparentność jest dla nas ważną wartością. To Twoje strony, Twoje dane, a my wspomagamy Twój biznes.

Tak, oczywiście. Proste zmiany w treści, dodawanie nowych wpisów, produktów, treści kursów – wszystko to możesz robić sam_a. Jeśli planowane zmiany wymagają instalacji nowych wtyczek lub innej większej ingerencji w struktury i funkcje strony, zalecamy najpierw kontakt z nami. Wspólnie zastanowimy się, jakie rozwiązania będą najbardziej korzystne, np. jakiej wtyczki należy użyć, aby nie obciążać strony, zachować jej szybkość oraz bezpieczeństwo.

Stawiamy na budowanie relacji, a nie na liczbę klientów. Dzięki temu znamy dobrze każdą stronę internetową, która jest pod naszą opieką i możemy tym samym lepiej odpowiedzieć na Twoje potrzeby.

Scroll to Top