Legal Room: Z Asią Ryćko-Bożeńską rozmawia Arkadiusz Szczudło [PODCAST] + raport w prezencie

Zostałam zaproszona przez Arkadiusza Szczudło do wzięcia udziału w Legal Room Meeting. To seria spotkań na żywo, na które zapraszani są prawnicy – subskrybenci newslettera Legal Room. Prowadzący rozmawiają z zaproszonymi gośćmi na różne tematy związane z branżą prawniczą.

Grudniowe spotkanie poprowadził właśnie Arkadiusz Szczudło. Zostałam poproszona przez niego o przejrzenie różnych stron kancelarii prawnych i ich analizę pod kątem dobrych praktyk tworzenia stron internetowych.

Moje wnioski podsumowałam w obszernym raporcie, który otrzyma bezpłatnie każda osoba, która zapisze się na newsletter Legal Roomu.

Najciekawsze z nich omówiliśmy w odcinku podcastu. Zachęcam do posłuchania – nie tylko osoby z branży prawnej, bo niejedna z uwag może być zastosowana uniwersalnie również na innych stronach.

Przy okazji nowego roku zachęcam gorąco do zrobienia takiego krytycznego przeglądu swojej strony internetowej. Czasem drobne zmiany mogą mieć przełożenie na duże efekty.

A jeśli potrzebujesz pomocy albo z audytem swojej strony internetowej, albo z analizą lub wdrożeniem wniosków, napisz do nas.

Ciekawe? Podaj dalej!

Scroll to Top