Blog

Zapraszamy Cię do królestwa wiedzy, jaką dzielimy się na co dzień po to, żeby wesprzeć Twoją obecność w Internecie, budowanie Twojej marki i rozwój Twojego biznesu. 

Czym jest rozwój duchowy dla Asi Shutoku – podcast Patrycji Mazur

Można już posłuchać całego nagrania rozmowy o rozwoju duchowym, do której zaprosiła mnie Patrycja Mazur. Gorąco Cię do tego zachęcam, bo Ci, którzy byli z nami na żywo albo słuchali później mówili, że było ciekawie, poruszająco, inspirująco, kojąco… Rozmowa jest długa, ale podobno w ogóle się tego nie czuje i płyyynie…

Czytaj dalej →

Panda Rozczarowania 🐼

Ta książka to jest złoto!

Czytaj dalej →

Legal Room: Z Asią Ryćko-Bożeńską rozmawia Arkadiusz Szczudło [PODCAST] + raport w prezencie

Zostałam zaproszona przez Arkadiusza Szczudło do wzięcia udziału w Legal Room Meeting. To seria spotkań na żywo, na które zapraszani są prawnicy – subskrybenci newslettera Legal Room. Prowadzący rozmawiają z zaproszonymi gośćmi na różne tematy związane z branżą prawniczą.

Czytaj dalej →
TikTok – 12 ciekawych kont

12 ciekawych kont na TikToku [sierpień 2020]

Społeczność TikToka zelektryzowała wiadomość o potencjalnym zbanowaniu tego medium społecznościowego w Stanach Zjedonoczonych po wypowiedzi Donalda Trumpa. Reakcja na tę sytuację wśród osób nieznających tej platformy zmotywowała mnie do napisania obszerniejszego komentarza na temat tego, dlaczego uważam, że to wartościowe miejsce. A tymczasem zapraszam Cię w podróż po interesujących i inspirujących kontach na TikToku.

Czytaj dalej →

Trzy z wielu zalet wykorzystania WordPressa do stworzenia strony internetowej

W sieci wrze. Portal tvp.info opublikował artykuł, w którym jednym z zarzutów jest to, że nowa strona Warszawskiego Transportu Publicznego (wtp.waw.pl) została wykonana na darmowym systemie, jakim jest WordPress. Jeden z radnych, Pan Dariusz Lasocki, skrytykował takie rozwiązanie.

Postanowiłem wejść w polemikę z zarzutem odnośnie stworzenia strony na darmowym rozwiązaniu, jakim jest WordPress.

Czytaj dalej →

Silne hasło – po co je mieć i jak je stworzyć

Ta historia nie jest prawdziwa. A jednocześnie jest do bólu prawdziwa. Niejedna osoba w Twoim kręgu znajomych miała już taką lub podobną sytuację, której można byłoby zapobiec, świadomie zarządzając swoimi danymi dostępowymi. Pokażemy Ci, jak robić to z głową, a jednocześnie nie obawiać się milionów dziwnych znaków do zapamiętania w milionach różnych miejsc.

Czytaj dalej →

Ktoś włamał się na moje konto Facebooka. Co robić?

Twoje konto na Facebooku zaczęło żyć własnym życiem i rozsyła niechciane wiadomości albo samo publikuje dziwne posty? Niezależnie od Twojej odpowiedzi zachęcamy do czytania dalej, żeby wiedzieć, jak się zabezpieczyć i co zrobić, jeśli to już nastąpi.

Czytaj dalej →

Dlaczego kocham typografię? | IV Spotkanie JUG Trójmiasto

Z prelekcji dowiesz się, dlaczego pokochałam typografię i jak dzięki kilku prostym zabiegom spowodować, żeby tworzone przez Ciebie teksty były czytelne i piękne.

Czytaj dalej →
Scroll to Top